Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Lyžařské kalhoty

  Filtr
Značky
Velikost
Určení
Aktivity
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Lyžařské kalhoty vás udrží v teple a suchu

Lyžařské kalhoty jsou nezbytnou součástí vašeho vybavení a při nákupu nového lyžařského oblečení byste na ně neměli zapomínat. Většinu práce při lyžování odvádějí vaše nohy, a tak vám jejich spokojenost pomůže užít si lyžařský den co nejlépe. Lyžařské kalhoty se obecně dělí na tři typy: zateplené, hard shell nebo softshellové.

Jaké lyžařské kalhoty si mám vybrat?

Zateplené lyžařské kalhoty jsou nejběžnějším typem a dodávají se v široké škále provedení. Izolace dodává teplo a dodatečnou ochranu před větrem. Obvykle jsou doplněny vnějším shellem, který zajišťuje nepromokavost.

Hard shell lyžařské kalhoty upřednostňují nepromokavost a ochranu proti větru. Tyto sněhové kalhoty se dodávají bez zateplení, takže se hodí pro lyžaře, kteří nepotřebují dodatečné teplo nebo raději používají termoprádlo pro dodatečné teplo. Používají se také pro backcountry lyžování, protože jsou lehké a prodyšné.

Softshellové lyžařské kalhoty jsou nejprodyšnější variantou, kterou si můžete pořídit. Tkanina je samozřejmě měkká a pružná, takže se velmi pohodlně nosí. Tyto nezateplené lyžařské kalhoty jsou navrženy z měkčí tkaniny, takže úroveň nepromokavosti a hřejivosti je snížena.

Drobné detaily, které najdete mezi všemi typy lyžařských kalhot, jsou nastavitelné pasy s poutky na pásek, sněhové kamaše, které blokují vniknutí sněhu do bot, a větrací zipy na nohavicích, které v případě potřeby uvolňují teplo. Existují také sněhové náprsenky nebo lyžařské náprsenky, které mají nastavitelné šle na ramena. Jsou skvělé, pokud potřebujete další kapsy, a jsou velmi pohodlné na nošení.

Pokud chcete své nové lyžařské kalhoty doplnit bundou, podívejte se na naši kolekci lyžařských bund.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky