×
Menu

Kolečkové lyže: sety

  Filtr
Značky

Dobré vědět

Set kolečkových lyží – vše, co je třeba, v jednom balení

V této kategorii naleznete naši nabídku setů kolečkových lyží.

Sety kolečkových lyží obsahují vše, co je vám zapotřebí pro váš další trénink na kolečkových lyžích. Nabízíme sety kolečkových lyží pro začátečníky i zkušené kolečkáře. Jak vidíte, nabízíme celou řadu různých setů od různých výrobců, jako je Swenor, SkiGo a Elpex, které jsou v současné době považovány za top značky oboru.

Pokud jste začátečník a koupíte si kompletní set pro kolečkové lyžování, můžete si být jisti, že všechny části a díly jsou vzájemně kompatibilní. Ale sety mohou být zajímavé i pro pokročilé kolečkové lyžaře, jelikož i kvalitní sety jsou zpravidla cenově výhodnější.

Výbava v našich setech pro kolečkové lyžování byla pečlivě vybrána našimi experty tak, aby její jednotlivé části podávaly společně absolutně perfektní výkony. Zejména vzájemná kompatibilita vázání a kolečkových lyží je velmi důležitá. Sety pro kolečkové lyžování, které nabízíme v této kategorii, jsou složené z rukavic, kolečkových lyží, vázání, bot a hůlek.

Skvělé pro běžkařský trénink

Lyžování na kolečkových lyžích je skvělý způsob jak celoročně trénovat běžkařskou techniku. Mohou se hodit i v zimě, pokud bydlíte daleko od upravených stop a sněhové nadílky.

Stejně jako pro naše běžky a sjezdové lyže i v případě kolečkových lyží nabízíme montáž vázání zdarma. Stačí si objednat jak kolečkové lyže, tak vázání ve SkatePro a vaše vázání zdarma namontujeme i seřídíme dle vaší váhy a výšky.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky