×
MENU

Taška na brusle, batoh na inline brusle...

  Filtr
Barvy
Značky

Jak přenášet a skladovat své brusle?

Hledáš praktické řešení pro transport, ale také úschovu svých inline bruslí, trekových bruslí nebo ledních bruslí? Nebo dokonce potřebuješ odolný batoh na brusle, ve kterém můžeš převážet své brusle na delších cestách,

Řešení najdeš v našem výběru tašek a batohů na brusle. Každý z modelů hravě pobere jak inline brusle, tak trekové nebo lední brusle a ještě zbyde dost místa pro další výbavu - nářadí, chrániče a třeba svačinu. Taška na brusle je také ideální pro skladování bruslí, když se na nich zrovna neproháníš.

Hoď si brusle na záda

V této kategorii najdeš nejen tradiční tašky na brusle, ale také celou řadu batohů, které jsou speciálně designované k bezpečnému a pohodlnému uchycení trekových bruslí, inlinů nebo ledních bruslí.

Nabízíme velký výběr batohů a vaků na brusle ve všech možných tvarech, velikostech, designech a barvách. V této kategorii můžeš objevit jak tašky na brusle pro dospělé bruslaře, tak pro brusle v dětské velikosti. Oblíbili jsme si batohy a tašky od značek jako Tempish, SFR, Atom a další, které si u nás můžeš pohodlně vybrat a objednat online.

Batoh na inline brusle je víceúčelová záležitost. Můžeš si v něm přenášet nejen své brusle, ale také chrániče nebo nářadí. Všechny naše batohy na brusle mají víc než jednu přihrádku, proto je lze používat také jako školní batoh. Některým z nich nechybí ani speciální kapsa na notebook.

V této kategorii najdeš ale i jiné praktické kapsičky, ledvinky a batůžky, které se mohou při bruslení hodit k uložení klíčů, peněženky a mobilního telefonu. Některé ledvinky mají také speciální kapsu na jednu nebo více lahví s vodou, které se postarají o tvůj pitný režim během sportovního výkonu.