×
Menu

Lyžařské ochranné vybavení

Dobré lyžování vyžaduje dobré lyžařské chrániče

Nalezení správného lyžařského ochranného vybavení může být dobrodružství samo o sobě. Ale žádné strachy! V naší nabídce najdeš ochranu na vše od hlavy až k patě. Chrániče ti přinesou nejen bezpečí, ale také mentální klid, díky čemuž si rozhodně lyžování užiješ více. Zjistíš, že ti chrániče dodávají sebevědomí k rychlejší jízdě ale i vůli k učení nových věcí.

Základní lyžařské ochranné prostředky co se budou hodit

Chrániče začinájí u helmy a těch máme na výběr spoustu, takže si můžeš vybrat přesně podle chuti. Za zmínku stojí technologie Mips, díky které je hlava v helmě chráněna i před nárazy ze stran.

Pak na řadu přichází chrániče páteře, což je ideální a snadný způsob jak se vyhnout zranění páteře. Tato zranění prý nebývají úplně nejpříjemnější a tak proč nesnížit jejich šanci na minimum.

To samé platí pro ochranné kalhoty. Zranění kyčlí na lyžích jsou docela častá a nikdo nechce ukončit svou lyžařskou dovolenou hned druhý den.

Pro extrémnější lyžaře je důležité myslet i na lavinové vybavení. Pokud se chcete vydávat na freeride do backcountry na netknutý prašan, pak je tato ochrana naprosto zásadní.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky