Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Koloběžky pro dospělé s velkými koly

  Filtr
Značky
Celková výška
Průměr kolečka

Dobré vědět

Koloběžky s velkými koly pro dospělé a mladé jezdce

Na trhu je mnoho výrobců koloběžek pro dospělé s velkými koly. Vybrali jsme pro vás některé z nejlepších modelů. Teenageři a starší děti mohou samozřejmě na většině modelů také jezdit.

Design koloběžek pro dospělé

Koloběžky pro dospělé mají speciální design, který poskytuje větší komfort. Kromě větších kol, koloběžky pro dospělé se také většinou dají nastavit na vyšší postavu než běžné koloběžky a jejich deska je také větší a širší. Doporučenou váhu jezdce si můžete ověřit ve specifikaci každé koloběžky.

Výhody koloběžek s velkými koly

Dospělí obvykle používají koloběžku jako sportovní dopravní prostředek. Pokud hledáte koloběžku, na které se můžete přepravovat vlastní silou po městě, je rozhodně dobrý nápad zvolit koloběžku pro dospělé s velkými koly. Tyto koloběžky pro dospělé jsou stabilnější a lépe zvládají jízdu na nerovném povrchu. Velká kola jsou obvykle rychlejší, což znamená, že potřebujete méně energie na vytvoření pohybu. Pro dospělé vždy doporučujeme koloběžky s průměrem kol aspoň 150 mm.

Skládací koloběžky pro dospělé

Pokud potřebujete koloběžku převážet ve vlaku, v MHD nebo autem nebo ji skladovat v kanceláři, je praktické vybrat si skládací koloběžku. Složit ji trvá pouze několik sekund a řídítka slouží jako praktická rukojeť na přenášení. Pokud ale koloběžku skládat nepotřebujete, ale naopak ji chcete mít neustále připravenou vyrazit, pak bude pro vás pravděpodobně lepší si vybrat model se stojanem.

Skládací modely se stojanem o něco hůř tlumí otřesy a jsou méně robustní než jednodílné koloběžky pro dospělé. Ale pokud nepřesáhnete maximální hmotnost jezdce, uváděnou výrobcem, není to zpravidla žádný problém.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky