ZPÁTKY DO ŠKOLY
Speciální nabídky a slevy  -  Zobrazit nabídky
×
Menu

Paddle boardy

Dobré vědět

Vstávat a... pádlovat

SUP je zkratka z anglického „stand up paddle“ boarding. Varianta iSUP znamená to samé, jen malé „i“ naznačuje, že se jedná o nafukovací „inflatable“ paddleboard.

Tento sport je v současnosti jeden z nejpopulárnějších sportů. Snad i proto, že si lze osvojit jeho základy za mnohem kratší dobu, než například vyžaduje kite surfing nebo windsurfing.

Jedná se v podstatě o kombinaci kajaku a surfového prkna. Stojíš na paddle boardu a pohybem pádla se pohybuješ kupředu. SUP boardy jsou samozřejmě o něco delší, širší a stabilnější než tradiční desky na surfing. Udržování rovnováhy je tudíž mnohem jednodušší.

Zaujalo tě to? Pak je třeba najít SUP, který vyhoví tvým požadavkům. Nabízíme tyto typy SUP boardů.

  • Touring SUP
  • All around SUP
  • Surf SUP
  • Race SUP

Stand up paddle boardyexistuje v celé řadě tvarů a velikostí. Různé typy jsou určené pro různé podmínky.

V této kategorii najdeš vše, co potřebuješ k provozování tohoto oblíbeného sportu. Nabízíme celou řadu nafukovacích SUP neboli iSUP od těch nejznámějších značek. Dále máme velký výběr pádel, pump, vodících šňůr a náhradních dílů pro paddle board.

Nafukovací iSUP se doporučuje zejména pro klidné vodní hladiny, nebo do malých vln. Skvěle nadnáší a je ideální také pro malé vodní plochy, jako jsou rybníky nebo přehrady.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky