Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Helmy na BMX

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost
Nastavitelná velikost
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Dobré vědět

Čím se liší BMX helmy?

Helmy na BMX jsou navržené speciálně pro ochranu hlavy při jízdě na BMX jakýmkoli stylem. Helmy BMX jsou často odolnější než jiné typy přileb, aby odolaly nárokům tvrdého freestylového BMX ježdění.

BMX přilba je rozhodně ten nejdůležitější chránič, který byste si měli pořídit jako první a nosit ho při každé jízdě na BMX. BMX helmy se nejen postarají o bezpečí vaší hlavy (a jejího obsahu), ale také vám dodají tu extra dávku důvěry, abyste se mohli ve svém BMX jízdním stylu rozvíjet. Nezapomeňte, že pro správnou ochranu musí helma pevně přiléhat.

Podle čeho si mám helmu na BMX vybírat?

Jaký typ helmy potřebujete, závisí na vašem stylu jízdy na BMX. Nejběžnější typy helem na BMX jsou otevřené helmy nebo celoobličejové helmy. Otevřené přilby jsou designované v klasickém skatovém stylu a nejčastěji se nosí při freestyle BMX. Freestylové helmy na BMX si ale oblíbili i vyznavači jiných akčních sportů, a to jednak pro jejich stylové a efektivní designy a jednak pro jejich odolné a lehké tvrdé skořepiny.

Celoobličejové přilby BMX nabízejí větší ochranu než přilba s otevřeným obličejem, jsou však obecně těžší a dražší. Tyto přilby se obvykle nosí při závodním BMX a chrání obličej i hlavu.

Vstupte do světa BMX plně vybavení s naší nabídkou chráničů na BMX.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky