šťastný s. Valentýn
Speciální nabídky a slevy  -  Zobrazit nabídky
×
Menu

Příslušenství pro paddle board

  Filtr
Značky

Dobré vědět

Ploutvičky a příslušenství pro tvůj paddle board

Chceme, aby naši zákazníci vždy snadno a rychle našli, co potřebují. Takže pokud hledáš příslušenství pro paddle board, pak je tato kategorie to pravé místo. Zde najdeš obaly na pádla, ploutvičky a další náhradní díly, díky kterým zůstanou tvé SUP nebo iSUP dlouhé roky ve skvělé formě.

Zejména pořízení ploutviček na SUP je výzva. Na trhu existuje mnoho různých ploutviček, mezi kterými je třeba vybrat tu správnou. Pokud netušíš, jaký typ ploutvičky potřebuješ, pak je proces výběru velmi obtížný. Ploutvičky mají za úkol stabilizovat paddleboard a zaručit jeho ovladatelnost. Ploutvička ti v podstatě umožňuje směřovat SUP, kam potřebuješ, protože bez ní by ti směr diktoval vítr a vlny.

Klíčová část paddleboardu - ploutvička

Existují tři různé typy SUP ploutviček, mezi kterými je třeba se rozhodnout. Ploutvičky pro SUP na rovnou vodu (flatwater SUP), ploutvičky pro allround/univerzální paddleboardy a ploutvičky pro závodní prkna (race SUP). Ve SkatePro nabízíme zejména prkna na rovnou vodu, takže pokud je tvé SUP od nás, pak potřebuješ ploutvičku pro rovnou vodu (flatwatter) nebo univerzální (allround) ploutvičku.

Nafukovací paddleboardy neboli iSUP jsou speciálně designované pro rovnou vodu a mají jedinou dlouhou ploutvičku. Proto jsou iSUP velmi stabilní a ve vodě vytváří jen minimální odpor. Jsou ideální pro dlouhé výlety po klidné hladině a nezáleží, zda si s přáteli dáváte závod nebo vyrážíte na pohodovou projížďku. Tento typ ploutvičky je ideální pro pohodové paddling vyjížďky, cesty z jednoho břehu na druhý nebo projížďky s dítětem či domácím mazlíčkem.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky