×
Menu

Příslušenství pro Paddle Board

  Filtr
Značky

Dobré vědět

Příslušenství pro Tvůj Paddle Board

Přestože není mnoho součástí, na které byste u SUPu museli myslet, existuje několik doplňků, které vám mohou pobyt na vodě ještě více zpříjemnit. Pokud používáte nafukovací paddleboard, je potřeba mít spolehlivou pumpu iSUP, abyste mohli prkno před vyjetím na vodu nafouknout. Existují ruční a elektrické pumpy, přičemž ty druhé vyžadují mnohem méně úsilí.

Pokud jde o ploutve na paddleboard, můžete si vybrat v podstatě ze tří různých typů. Ploutve pro SUP boardy na rovnou vodu, univerzální multiploutve a závodní ploutve pro SUP. Nejběžnější jsou ploutve pro rovnou vodu, takže pokud jste si koupili iSUP, měli byste si vybrat ploutve pro rovnou vodu nebo multiploutve.

V této kategorii najdete také stále důležitá vodítka na SUP. Jsou k dispozici ve svinutém nebo rovném provedení: svinutá vodítka jsou obvykle výhodnější, protože se na palubě stočí, což eliminuje odpor vodítka ve vodě; rovná vodítka se doporučují spíše při surfování na vlnách.

Dalším běžným příslušenstvím, které můžete pro svůj SUP použít, jsou tašky na paddleboard, větrací zátky a obaly na pádla. Pokud uvažujete o koupi nafukovacího prkna na pádlování, ale nejste si jisti, jaký typ si pořídit, získejte několik užitečných rad z našeho videa Nákup prkna na SUP.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky