×
Menu

Inline hockey - hokejové brusle

Dobré vědět

Hokejové brusle pro začátečníky i pokročilé

Zde naleznete inline hokejové brusle a výbavu. Nezáleží, zda jste začátečník nebo hrajete inline hokej na vysoké úrovni, máme vybavení přesně pro vaše potřeby.

Inline hokej se hraje na suchém povrchu, jelikož se místo ledních bruslí používají inline brusle. Kolečkový hokej se nejčastěji hraje na inline bruslích. Hrají proti sobě 2 týmy po 4 hráčích a s jedním brankářem v každém týmu.

Co charakterizuje inline hockey brusle?

Hokejové brusle se velmi podobají ledním hokejovým bruslím. Brusle, které patří do této kategorie, jsou všechny inline brusle. Proto můžete uplatnit zkušenosti a techniky z ledního hokeje. Boty jsou pevné a odolné a zároveň velmi dobře sedí na noze. Jelikož boty bruslí jsou s tkaničkami, lze je adaptovat na chodidlo, a tím pádem se v nich hokejista cítí velmi jistě. Většina bot má ventilační systém, což je pro dlouhá utkání velmi praktické. Rám je obvykle hlinikový a kolečka jsou malá s tvrdostí okolo 84A. Jsou-li určená pro indoor inline hockey, pak je tvrdost zpravidla o něco menší. Další informace o hokejových kolečkách najdete v našem průvodci koupí koleček pro inline brusle.

Jakou výbavu potřebuji na inline hokej?

Když hrajete inline hockey (inline hokej), potřebujete zejména inline brusle a hokejku. Požadavky na ostatní vybavení záleží na druhu inline hokeje, který hrajete. Máme širokou nabídku výbavy pro inline kolečkový hokej. Najdete u nás jak kvalitní hokejky, tak hokejové brusle a náhradní díly - ložiska, kolečka a maziva. Podívejte se do našeho průvodce výběrem hokejové výbavy, kde najdete další tipy a doporučení.

Kromě těchto produktů máme také brankářskou výbavu pro inline hokej. Prosím kontaktujte nás, pokud máte zájem o brankářskou výbavu, protože není k dizpozici na stránce.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky