Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Příslušenství pro běžky

Buďte vždy připraveni s příslušenstvím pro běžky

Příslušenství pro běžecké lyžování se vyrábí ve všech možných tvarech a velikostech, ale jejich smyslem je, aby váš zážitek z jízdy byl co nejlepší. Příslušenství, které najdete na této stránce, je tu proto, abyste byli vy i vaše lyžařské vybavení spokojeni.

Ohřívače rukou, nohou a vyhřívací polštářky pro ostatní části těla se skvěle hodí, když cítíte, že potřebujete dodatečnou dávku tepla. Většina vyhřívacích polštářků vydrží hřát více než 8 hodin, což je obvykle dostatečná doba pro každodenní lyžování. Elektrické ohřívače bot, které mají různá nastavení tepla, jsou také skvělé pro vysušení bot po mokrém nebo propoceném dni na sněhu.

K dispozici je také praktické příslušenství pro běžkařské vybavení, které se vždy hodí. Popruhy na běžky zajistí vaše 2 lyže u sebe při přenášení z jednoho místa na druhé. Bez řemínku se lyže mohou od sebe posunout a jejich přenášení je velmi nepohodlné. Pro skladování slouží závěsné věšáky na lyže, které vám umožní mít lyže bezpečně na jednom místě a zabrání jejich poškození nebo překážení.

Dalším doplňkem, který zlepšuje výkon vašich lyží, je lyžařský vosk. Chcete-li si prohlédnout naši nabídku, podívejte se do kategorie Vosk na běžky.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky