×
Menu

Hokejky

  Filtr
Značky
Celková výška
Materiál hokejky
Materiál hokejky
Flex

Dobré vědět

Co bys měl o hokejkách vedět

V této kategorii najdeš parádní nabídku hokejek. Ať už jsi začátečník nebo hraješ lední hokej na vyšší úrovní, pak tu najdeš hokejku přesně pro tebe.

Hokejka se skládá ze zahnuté čepele a těla. Čepel je buďto lehce prohnutá nebo má prohnutí hlubší. Prohnutí čepele je důležité, protože hluboké prohnutí zlepšuje zdvihání puku, zatímco méně prohnuté čepele jsou lepší pro backhandy. Čepele s vyrábí pro praváky i leváky. Leváci většinou preferují "pravou" čepel a praváci naopak "levou".

Hokejky jsou základní kusem výbavy pro lední hokej. Nicméně se kvalita i cena hokejek mohou zásadně lišit. Pokud nehraješ pravidelně, tak určitě nepotřebuješ tu nejlepšía nejdražší hokejku, můžeš si klidně koupit levnější, vyrobenou ze dřeva a ABS. Pokud ale hraješ hokej vážně, měl bys zvážit investici do uhlíkové hokejky, protože je lehčí a tužší než modely ze dřeva a ABS.

Nabízíme také několik univerzálních hokejek. Jsou ideální pro asfalt, beton i led. Což je šikovné, pokud jsi občasný hráč, který si rád zahraje během celého roku ať už na kolečkách, na ledu nebo na floorballové ploše.

SkatePro