×
Menu

Hokejky

Dobré vědět

Co bys měl o hokejkách vedět

V této kategorii najdeš parádní nabídku hokejek. Ať už jsi začátečník nebo hraješ lední hokej na vyšší úrovní, pak tu najdeš hokejku přesně pro tebe.

Hokejka se skládá ze zahnuté čepele a těla. Čepel je buďto lehce prohnutá nebo má prohnutí hlubší. Prohnutí čepele je důležité, protože hluboké prohnutí zlepšuje zdvihání puku, zatímco méně prohnuté čepele jsou lepší pro backhandy. Čepele s vyrábí pro praváky i leváky. Leváci většinou preferují "pravou" čepel a praváci naopak "levou".

Hokejky jsou základní kusem výbavy pro lední hokej. Nicméně se kvalita i cena hokejek mohou zásadně lišit. Pokud nehraješ pravidelně, tak určitě nepotřebuješ tu nejlepšía nejdražší hokejku, můžeš si klidně koupit levnější, vyrobenou ze dřeva a ABS. Pokud ale hraješ hokej vážně, měl bys zvážit investici do uhlíkové hokejky, protože je lehčí a tužší než modely ze dřeva a ABS.

Nabízíme také několik univerzálních hokejek. Jsou ideální pro asfalt, beton i led. Což je šikovné, pokud jsi občasný hráč, který si rád zahraje během celého roku ať už na kolečkách, na ledu nebo na floorballové ploše.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky