Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

Chrániče BMX

Proč bychom měli nosit chrániče na BMX?

Ať už jste začátečníci nebo profíci, každému BMX jezdci se nějaký ten chránič vyplatí. Mít správné ochranné prvky BMX je důležité. Správné BMX chrániče se nejen starají o vaše bezpečí a snížují riziko zranění, ale také zvyšují vaše sebevědomí, abyste si mohli troufnout na nové triky. A pokud se účastníte soutěží BMX, pak je to jasné –⁠ ochranné prvky jsou často vyžadované jako povinná výbava.

Jaké chrániče pro BMX potřebuju?

Jezdci BMX nosí různé ochranné prvky, včetně helem, chráničů kolen a loktů a rukavice. Tyto chrániče jsou zásadní jak pro prevenci poranění a odřenin, tak i vážnějších zranění. Nejdůležitějším chráničem každého jezdce BMX je helma. BMX helmy se rozlišují na celoobličejové pro závodní BMX a otevřené, které se dají používat i pro jiné sporty. Rukavice BMX se hodí nejen k ochraně rukou, ale také vám nabízejí extra kontrolu při jízdě.

Jak si vybrat správné chrániče

Ať už jezdíte jakýkoli styl BMX, je důležité pořídit si bezpečnostní vybavení ve správné velikosti. Příliš malé chrániče vás neochrání dostatečně a příliš velké zase mohou sklouznout z těla a zvyšit pravděpodobnost zranění. Například chrániče loktů a kolen by měly být pružné, aby vám nebránily v pohybu, ale musí dobře přiléhat. Chrániče BMX lze nosit nad nebo pod oblečením, v závislosti na stylu a designu.

Neponechte nic náhodě a dobře se vybavte do akce. Podívejte se na naši nabídku BMX přileb a chráničů kolen .

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky