Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

Vosky BMX

  Filtr
Barvy
Značky

Co je to BMX vosk?

BMX vosk je esenciální ingrediencí pro dělání grindů a slidů. Vosk je používán k vyhlazení povrchu který grindujete ať už je to zábradlí, zídka, nebo jiný hrubý povrch. Použití vosku vám pomůže jezdit v grindech rychleji a dál.

Vosk pro BMX je univerzální a stejný vosk může být použit i pro skateboarding nebo bruslení. Většina vosků je vyrobená z parafínu, včelího vosku nebo kombinace. Kvalitní vosk se přichytí k povrchu a nerozpustí se v ruce.

Použijte BMX vosk pro hladší a rychlejší grindy

Grindování je velkou částí freestyle BMX. Ať jde o feeble grindy, smith, nebo crooked, použití vosků vám pomůže stát se mástrem těchto triků. S voskem budou vaše grindy hladší a více přirozené a dosáhnete nových rychlostí.

Při nanesení vosku začněte nanesením menšího množství po celé délce zábaradlí. Pak zkuste jednoduchý grind. Pokud máte pocit, že neslidujete hladce, naneste další vrstvu dokud nedosáhnete cíleného pocitu. Pamatujte, že je snazší vosk nanést, než ho sejmout.

Vosk pomáhá udržovat vaše pegy

Vosk je také důležitý k ochraně vašeho kola. Grindování přes horší povrchy může sjet vaše pegy a poškodit vaše kolo. Použití BMX grindovacího vosku pomůže snížit dopad na vaše kolo a tím prodloužit jeho životnost.

Mimo to, absence vosku může zaseknout vaše celé kolo a tím způsobit pád. Pamatujte, že v ulicích je také spousta předmětů, které se zprvu mohou zdát nejezditelné, ale mohou být zprovozněny s použitím vosku.

Klíčem grindování je mít ty správné pegy, takže jestli uvažujete o vylepšení, prohlédněte si naši nabídku BMX pegů.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky