Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Díly na kolo BMX

Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Dobré vědět

Vylepšete své BMX kolo s náhradními díly

Kolo BMX má mnoho součástí a jezdci si často musí pořizovat náhradní díly, aby jejich kolo fungovalo bez problémů. Díly, jako jsou paprsky, se mohou snadno poškodit, proto je dobré mít k dispozici náhradní díly, které můžete nainstalovat, aniž byste museli kupovat celé nové kolo. Můžete ušetřit čas i peníze, když to uděláte sami, ale pokud máte pochybnosti, doneste náhradní díly do prodejny kol, kde vám je nainstalují.

Jakou velikost paprsků potřebuji?

Ať už kupujete sadu paprsků BMX pro stavbu nového kola, nebo jen vyměňujete zlomené paprsky, je potřeba vědět, jakou délku paprsků zvolit. Dva důležité údaje, které k tomu potřebujete, jsou značka a model vašeho náboje a ráfku. Tyto údaje pak můžete zadat do online kalkulačky paprsků, která vám vypočítá správnou délku potřebných paprsků. Matematické výpočty v kalkulačce mohou být poměrně složité, a proto je to nejjednodušší způsob, jak získat odpověď.

Najdete zde také další hardware BMX, který je potřebný pro stavbu nebo výměnu dílů kola. Pásky ráfků, přední náboje a matice náprav jsou důležité součásti kola, které můžete snadno vyměnit.

Pokud máte pocit, že byste raději vyměnili jen celé přední nebo zadní kolo, podívejte se na naše kompletní kola pro BMX.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky