×
Menu

Chrániče pro vodní sporty

Ochranná výbava - záchrana vždy po ruce

Řeklo by se, že věnovat se extrémnímu sportu, který se odehrává na vodě, není tak nebezpečné. Velký omyl! Vodní sporty mohou být extrémně nebezpečné, proto je velmi důležité nosit kvalitní chrániče, pokud se chceš vyhnout zbytečným úrazům hlavy nebo trupu.

Záchranná vesta, wakeboard helma a wakeboard vesta - máme každý kousek výbavy, kterou bys mohl pro svou bezpečnost potřebovat.

Nabízíme široký výběr chráničů pro nejrůznější vodní sporty. Ať už jsou tvé zkušenosti jakékoliv, nabízíme ti cenově dostupné a velmi kvalitní chrániče právě pro tvé vodní radovánky. Naše chrániče můžeš uplatnit při windsurfingu, paddle boardingu, kitesurfingu, wakeboardingu nebo při vodním lyžování. Produkty od špičkových značek si můžeš pohodlně vybrat a objednat online přímo zde.

Wakeboard helma se vyplatí

Pokud se věnuješ vodnímu lyžování nebo wakeboardingu, pak by ti rozhodně neměla chybět kvalitní helma. Také zkušení surfaři, kteří se mohou pohybovat v blízkosti břehu nebo skalisek, oceňují výhody surfařské přilby. Nahlédni do naší nabídky v kategorii Přilby.

Záchranná vesta nebo plovací vesta?

Všechny plovací a záchranné vesty, které najdeš zde ve SkatePro, jsou označené CE známkou, která je povinná pro tento typ produktu v rámci EHP - Evropského hospodářského prostoru (všech 28 členských států EU plus EFTA státy Island, Norsko a Lichtenštejnsko a dále Švýcarsko a Turecko).

Všechny produkty v této katerogii jsou také v souladu s příslušnou ISO normou.

Nabízíme dva základní typy produktů v této kategorii: Plovací pomůcky (vesty) a záchranné vesty.

O tom, zda daný produkt patří do první nebo druhé kategorie, rozhoduje jeho výtlak, tedy do jaké míry vesta ve vodě nadnáší. Výtlak je udáván v newtonech (N) - 100 N = výtlak 10 kg. Naše vesty jsou testované a rozdělené do následujících kategorií:

50 N - Plovací pomůcka (ISO12402-5)

Tento typ vesty nemá podpůrný límec a v případě bezvědomí neudrží tonoucího na zádech. Produkty označené 50N jsou vhodné pro wakeboarding, vodní lyžování a kite surfing.

100 N - Záchranné vesty (ISO12402-4)

Označení 100 N znamená, že je daný produkt vhodný pro vodní sporty, jako je kayaking, vodní lyžování a kanoistika. Jsou určené pro dospělé i děti.

Pokud máš jakékoliv otázky, týkající se výběru chráničů, obrať se na naši zákaznickou podporu. Společně určitě najdeme nejlepší řešení.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky