Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Chrániče na zápěstí na skateboard

  Filtr
Velikost

Jsou chrániče zápěstí pro jízdu na skateboardu nezbytné?

Zranění zápěstí jsou častým problémem skateboardistů všech dovednostních kategorií. Koneckonců je přirozené, že se při pádu chcete zastavit rukama. Chrániče zápěstí účinně tlumí případné nárazy při pádu. Snižují také riziko škrábanců, odřenin i vážnějších zlomenin.

Na trhu je široká nabídka chráničů zápěstí pro skateboarding. Některé chrániče pokrývají pouze zápěstí, zatímco jiné sahují až do dlaně a na prsty. Mnohé z nich jsou navrženy s dlahami na přední a zadní straně chrániče, které vám poskytnou dodatečnou oporu zápěstí.

Nošení chráničů zápěstí se doporučuje nejen při jízdě na skateboardu. Pokud jezdíte na longboardu, mohou být chrániče užitečné při jízdě v náročném terénu nebo při rychlé jízdě z kopce. Další důležitou součástí výbavy, kterou je zde třeba zvážit, jsou longboardové rukavice.

Jak nosit skateboardové chrániče zápěstí

Způsob nasazování chráničů zápěstí závisí na konkrétním výrobku. Například pokud mají vaše chrániče dlahy, měly by být rovnoběžně se zápěstím, aby poskytovaly optimální ochranu. Tradiční chrániče lze upevnit pomocí tří pásků, zatímco celoprsté chrániče lze nasadit jako rukavici.

Chrániče zápěstí na brusle by se měly nosit tak, aby pevně přiléhaly, ale byly pohodlné. Chcete se soustředit na bruslení, takže pokud vás omezují v pohybu, měli byste se je pokusit povolit. Na chráničích s pásky na suchý zip je skvělé to, že si je můžete libovolně nastavit.

Pokud si chcete pořídit kompletní sadu chráničů na skateboard, podívejte se na naši nabídku 3packů chráničů na skateboard.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky