×
Menu

Díly Aggressive

Dopřejte si nejlepší díly pro vaše aggressive brusle

Život páru aggressive bruslí není žádné peříčko. Nárazy, skoky a grindování se rychle začnou podepisovat na každé jejich části. Naštěstí lze většinu dílů aggressive bruslí vyměnit, takže nemusíte kupovat nové brusle každý rok. V této kategorii mimojiné také najdete na první pohled nezajímavý, ale o to praktičtější a velmi oblíbený antibakteriální sprej, který účinně snižuje nepříjemné pachy z vložky a zároveň prodlužuje její životnost.

Už se vám někdy stalo, že perfektní slide ukončil malý výstupek na obrubníku, který vás připravil o rovnováhu? Zpravidla taková situace končí pádem a někdy to také může odnést přezka vašich bruslí. Nahradit přezky naštěstí není drahé. Nabízíme vám zde celou řadu různých přezek, která se budou na vaše aggressive brusle perfektně hodit.

V této kategorii také najdete náhradní díly a různá další příslušenství pro aggressive inline brusle. Máme na skladě veškerý potřebný hardware jako spacery, šrouby a osy a také řadu vtipných příslušenství, kromě jiného tkaničky a různé stylové doplňky.

Většina náhradních dílů v této kategorii jsou univerzální a jsou kompatibilní se všemi aggressive bruslemi. Pokud ale máte při výběru jakékoliv pochybnosti, neváhejte nás kontaktovat. Náš zákaznický servis vám s výběrem rád poradí.

Díly na aggressive brusle - Spousta novinek

Není to tak dávno, co jsme spojili své síly s magazínem Be-mag.com, který je sice online, ale specializuje se na inline! A právě díky tomuto partnerství vám můžeme nabídnout celou řadu různých cool doplňků z Be-mags webshopu přímo v této kategorii.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky