×
Menu

Příslušenství - Kolečkové lyže

  Filtr
Barvy
Značky
Průměr

Dobré vědět

Tipy na hole pro kolečkové lyže pro lepší úchop a rychlost
Hroty holí na kolečkové lyže, často nazývané také ferule, se nacházejí ve spodní části holí na kolečkové lyže. Jsou vyrobeny speciálně pro použití na tvrdém povrchu a během jízdy na kolečkových lyžích se spojují s asfaltem.

Je samozřejmé, že v porovnání s běžnými lyžařskými holemi na sněhu bude pocit s podkladem jiný. Jsou navrženy tak, aby odolávaly tvrdým a tvrdým povrchům, na kterých budete lyžovat, a zároveň pomáhají vytvářet velký výkon.

Jak se brousí ferule na kolečkové lyže?
Abyste si zajistili co nejlepší zážitek na asfaltu a maximalizovali svůj výkon, je důležité ferule pravidelně brousit. Jedná se o jednoduchý úkol a jediné, co k němu potřebujete, je diamantový pilník nebo brousek. Jednoduše pohybujte pilníkem tam a zpět po šikmé straně hrotu ferule, dokud nebude na pohled a pocitově ostrá. Po průběžném broušení přijde čas, kdy bude rozumnější koupit novou sadu hrotů kolečkových lyží.

Rukojeti holí na kolečkové lyže zlepšují přenos síly
Rukojeti holí Rollerski umožňují lyžaři ovládat hole při tlačení dopředu a vytvářet tak hybnost. Mohou být vyrobeny z materiálů, jako je přírodní korek, guma nebo plast, a mnoho modelů je stejných, jaké se používají při běhu na lyžích.

Náhradní poutka k holím Rollerski lze zakoupit, pokud vaše stará již nejsou funkční nebo jste přešli na jiný systém držení holí. Poutka na hole na kolečkové lyže se často dodávají v různých velikostech, takže na to je třeba při výběru nových pamatovat. Stejně jako u běžeckých lyžařských holí přišly některé značky se specifickými uzamykacími mechanismy pro poutka a rukojeti, které usnadňují a usnadňují připojení rukou k lyžařským holím. Nezapomeňte zkontrolovat, zda jsou rukojeti a poutka vzájemně kompatibilní.

Jak vyměnit rukojeti holí na kolečkové lyže? Podívejte se na našeho užitečného průvodce, který kromě dalších užitečných rad o Nákupu Kolečkových Lyží ukazuje, jak gripy vyměnit.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky