×
Menu

Soul plate a soul frame Desky a Rámy

  Filtr
Značky

Vše o deskách Soul Plates, rámečcích Soul Frames a deskách Grindplates

Jako agresivní bruslař víte, jak důležitou součástí tohoto sportu je grindování a skluz. V této kategorii najdete náš výběr soul plates, grind plates a soul frames. Ať už na ulici nebo ve skateparku, pravidelné grindování se na vašich bruslích podepisuje, což znamená, že časem bude třeba vyměnit díly.

Grindplates se umísťují do drážky uprostřed brusle. Díky tomu se můžete "zamknout" na rail a grindovat uprostřed boty. Soul frames se nacházejí mezi botou a rámem, k němuž se připevňují soul frames neboli slidery. Tím se rozšiřuje rámová část nastavení, což vám umožňuje grindovat boční částí boty i patou.

Zatímco používání grind plates a soul plates je něco, co je téměř výhradní záležitostí agresivního bruslení, existuje několik freeskate modelů, které použití soul plates podporují. Kromě toho jsou novějším přírůstkem na trhu grindové bloky, které lze připevnit ke kolečkovým bruslím.

Ať už však potřebujete pro své brusle cokoli, ujistěte se, že to bude kompatibilní s vaším stávajícím nastavením. Nejbezpečnějším způsobem, jak se o tom přesvědčit, je vybrat si model, který vyrábí stejná značka jako vaše brusle.

Další důležitou součástí, která ovlivní, jak se vám bude bruslit, jsou rámy. Pokud si myslíte, že je čas na nový, přejděte na naši stránku Rámy na Aggressive Brusle / UFS Rámy.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky