×
Menu

Chrániče loktů - BMX

  Filtr
Velikost

Proč mít chrániče loktů při jízdě na BMX kole?

Ve skutečnosti jsou tvé lokty při jízdě (a hlavně pádu) na BMX kole obzvláště zranitelné a to hlavně pokud máš rád jízdu na nezpevněných tratích, závodíš na BMX nebo lítáš na vertikální rampě nebo v bazénu.

Pokud si zraníš loket tak úplné uzdravení může trvat pěkně dlouho a zranění s sebou může přinést hromadu komplikací

S BMX chrániči na lokty nejenom že své lokty ochrániš, ale dodají ti i extra porci sebevědomí k pokusu o posunutí svých limitů.

Všechny BMX chrániče loktů v této kategorii jsou navrženy tak, aby ti poskytly maximální možnou svobodu pohybu. Materiály ze kterých jsou chrániče vyrobeny jsou navržen tak, aby dovolily kůži dýchat a ty si je mohl nosit po dlouhé hodiny v kuse - i v horkém počasí.

Vybírej mezi dvěma druhy BMX chráničů loktů

V této kateogiri najdeš klasické tvrdé BMX chrániče loktů. Ty se hodí pokud skáčeš v nezpevněném terénu. Navíc jsou ideální i pro nováčky, kteří chtějí optimální ochranu.

Ale měj na paměti, že i když jsou klasické tvrdé chrániče loktů na BMX anatomicky tvarované i přesto trochu omezují pohyb.

Spousta jezdců - zejména freestylových volí měkké BMX chrániče loktů. Vyhodou těchto je, že vůbec neomezují pohyb a mohou být nošeny i pod oblečením.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky