×
Menu

Představce pro bmx

  Filtr
Barvy
Značky
Typ představce / délka
Výška představce
Průměr představce
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Nepodceň kvalitu představce pro BMX

Smyslem představce pro BMX je upevnit řidítka do vidlice na freestyle kole. A právě v tomto bodě také vzniká komprese.

Freestyle BMX představec je důležitým komponentem, který ovlivňuje pocity, vycházející z předního kola tvého freestyle BMX. Základními rozdíly mezi různým freestyle BMX představci je jejich délka a o kolik zvyšují řidítka. Výška a délka jsou specifické faktory, které mají vliv na těžiště tvého kola a jeho rychlé, nebo naopak pomalé nalézání. Krátký představec pro BMX pro tebe znamená lépe a rychleji reagující předek kola, dlouhý představec naopak pomalejší, ale kontrolovanější reakce. Představec freestyle BMX určuje, jak daleko se tvoje hruď ocitne od řidítek. Krátký představec v kombinaci s vidlicí a s kratším offsetem kola usnadňuje nástup na přední kolo.

Potřebuješ BMX představec typu „top load“ nebo „front load“?

Existují dvě cesty jak nasadit řidítka na představec... ano, hádáš správně - je to „top load“ a „front load“ systém. Na představec typu „frontload“ nasazuješ řidítka zepředu (front). Tento typ zpravidla upřednostňují vyšší jezdci, jelikož se řidítka ve „frontload“ představci dostávají dál od těla jezdce.

Na „top load“ představec se řidítka nasazují shora. Tento typ představce je vyšší než ten předchozí, proto doporučujeme „topload“ představec každému, kdo upřednostňuje jízdu s vyššími řidítky.

Nezapomeň: Před objednávkou se ujisti, že vybraný představec má stejnou velikost jako tvoje řidítka.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky