Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Helmy na koloběžky

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost
Nastavitelná velikost
Předchozí
Další
Strana 1 z 3

Dobré vědět

Chraňte si hlavu helmou Pro Scooter

Helma je pravděpodobně nejdůležitějším ochranným prvkem, který je třeba nosit při jízdě na koloběžce. Ať už jezdíte na koloběžce pravidelně ve skateparku, nebo jen příležitostně dojíždíte do práce, ochrana hlavy je nezbytná. I ti nejlepší jezdci na koloběžkách na světě vědí, že pády jsou součástí tohoto sportu a že zranění může vést k několikatýdennímu nebo dokonce několikaměsíčnímu vyřazení z provozu. Nošení helmy na koloběžku vám navíc dodá sebedůvěru při provádění nových triků a skoků.

Co je na helmách na koloběžku výjimečného?

Existuje několik prvků, které odlišují koloběžkové helmy od standardních cyklistických přileb. Helmy na koloběžku jsou ve srovnání se standardními cyklistickými přilbami navrženy tak, aby chránily zadní část hlavy. Helmy na koloběžku jsou také odolné proti více nárazům, což znamená, že vydrží mnoho menších nárazů, aniž by musely být vyměněny. Přilby označené certifikací EN 1078 jsou schváleny také pro jízdu na skateboardu, bruslích a kole.

Jak by měla helma na koloběžku správně sedět?

Helma na koloběžku by měla být lehká a pohodlná a samozřejmě poskytovat skvělou ochranu. Přilba by měla dobře sedět na hlavě, aniž by se kývala a aniž byste museli dělat kompromisy na úkor pohodlí. Moderní helmy jsou navrženy tak, aby byly pohodlné, a budou vybaveny pěnovým polstrováním. Mnoho modelů bude mít také přídavné polstrování, které můžete vyjmout , což vám umožní přizpůsobit přilbu dokonale na míru.

Před nákupem je samozřejmě důležité si řádně změřit hlavu, abyste našli optimální velikost. Pokud si chcete přečíst více o správném nasazování přileb, podívejte se na našeho stručného průvodce Jak nosit přilbu.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky