Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Sada chráničů na skateboard

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Sada chráničů pro vaši další jízdu ve skateparku

Nošení chráničů na skateboard je zásadní pro vaši ochranu během bruslení. Jsou stejně důležité jako helma a pomohou vám vyhnout se odřeninám, modřinám a nepříjemným zraněním. Chrániče jsou nezbytností pro začátečníky, ale doporučují se i zkušenějším jezdcům, kteří se pokoušejí o rizikovější triky.

V případě chráničů na brusle 3-balení se obvykle jedná o chrániče kolen, loktů a zápěstí. Pořízení celé sady chráničů na brusle má několik výhod. Pohodlně se nakupuje, kvalita a velikost budou odpovídat a budete mít stylový a sladěný look. Teď už budete potřebovat jen helmu a budete připraveni vyrazit.

Jakou velikost chráničů potřebuji?

U chráničů na skateboard hledáte pevné a bezpečné uchycení, které příliš netlačí. Pokud si nejste jisti, jakou velikost budete potřebovat, stačí se podívat do tabulky velikostí konkrétního výrobku a mít po ruce krejčovský metr pro změření obvodu kolene, loktu nebo zápěstí. Nezapomeňte však, že mnoho chráničů má pásky na suchý zip, což znamená, že si chrániče můžete utáhnout/povolit dle potřeby. K dispozici je široká nabídka chráničů, ať už s tvrdou nebo měkkou skořepinou, takže to, jak vám budou sedět, může záviset i na konkrétním výrobku.

Jak čistit chrániče na skateboard

Sadu chráničů na skateboard se vyplatí čas od času vyčistit, aby zůstala svěží a zbavila se případných nepříjemných pachů. Většinu chráničů lze prát v pračce, ale doporučuje se používat jemné nastavení.

Pokud se chcete pokusit zabránit zápachu chráničů, nechte je po použití vyvětrat nebo můžete zvážit nákup vložek s odvětráváním vlhkosti.

Máte již chrániče, ale potřebujete helmu? Podívejte se na naši nabídku skateboardových přileb.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky