Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Příslušenství pro koloběžky pro dospělé

Vysoce kvalitní díly pro koloběžky

Koloběžky jsou ideální pro dojíždění do práce nebo jen pro přepravu z bodu A do bodu B, ale může nastat čas, kdy budou potřeba náhradní díly. Po tolika kilometrech se dá očekávat, že některé díly bude třeba vyměnit, aby koloběžka nadále bezpečně fungovala. Mezi běžné náhradní díly koloběžek patří kolečka, ložiska, duše a brzdy.

Výměna koleček koloběžky

Výměna koleček koloběžky s velkými koly je nutná, když se opotřebují, nebo když se jakkoliv poškodí. Může se také jednat o změnu velikosti nebo materiálu koleček pro lepší zážitek z jízdy. Pneumatická kola koloběžek fungují nejlépe na drsnějšímpovrchu a polyuretanová kola jsou naopak vhodná na hladkém povrchu.

Kolečka koloběžek pro dospělé mají obvykle velikost 180 až 250 mm a jsou kompatibilní s většinou koloběžek s velkými koly. Před nákupem nových koleček byste měli překontrolovat velikost vašich stávajících koleček. Nejbezpečnější je zvolit kolečka stejné velikosti jako vaše stávající. Pokud je průměr osy stejný, můžete si být jisti, že budou pasovat. Pokud chcete namontovat větší kola, zkontrolujte, zda je větší velikost kol kompatibilní s ostatními díly vaší koloběžky. Změna na menší kola může někdy znamenat, že budete potřebovat dodatečné distanční podložky, abyste vyrovnali menší šířku kol.

Někdy stačí jen vyměnit ložiska, aby kolo zase fungovalo jako nové. Tato ložiska mají standardní velikost a jsou stejná jako u freestyle koloběžek. Chcete-li si prohlédnout naši nabídku, podívejte se na ložiska pro koloběžky.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky