×
Menu

Kick Scooter Parts & Accessories

Příslušenství pro koloběžky pro dospělé pro pohodovou jízdu

Koloběžky s velkými koly lidé často používají k přesunům do práce či do školy vlastní silou. Tyto koloběžky zpravidla nejsou vystavovány tak velkým výzvám jako trikové koloběžky ve skateparcích. To samozřejmě neznamená, že s koloběžkou s velkými koly nelze provádět žádné triky nebo skoky!

Možná se svou velkou koloběžkou trikujete, možná ji používáte pouze jako dopravní prostředek. V obou případech se ale její díly dříve či později opotřebují. Nejzranitelnější díly, které je třeba kontrolovat a čas od času vyměnit, jsou kola, ložiska a griptapy.

Buďte bez obav. Takové příslušenství pro koloběžky pro dospělé není příliš drahé, a navíc se tyto malé investice vždy stonásobně vrátí. S funkčními díly je totiž jízda rychlejší, pohodovější a hlavně bezpečnější.

Měkčí kola - měkčí jízda

Kola pro koloběžky pro dospělé jsou obvykle ve srovnání s kolečky pro trikové a freestyle koloběžky mnohem měkčí. Jsou vyráběná z materiálů, které jsou optimizované pro vysoké rychlosti a bezproblémovou, plynulou jízdu.

Kola, která se nachází v této kategorii, nabízíme ve velikostech od 180 mm do 230 mm. Jsou kompatibilní s většinou koloběžek s velkými koly. Před koupí nových kol není od věci investovat trochu času a vyhledat si nějaké informace o různých velikostech kol. Pokud si vyberete kolo ve stejné velikosti, jako je to stávající, je téměř jisté, že bude na vaší koloběžce dobře sedět. Pokud byste rádi pořídili sadu větších kol, můžete nám napsat a my pro vás rádi ověříme, že zvolená velikost je kompatibilní s vaší koloběžkou.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky