×
Menu

Lyžařské a snowboardové rukavice

  Filtr
Značky
Velikost
Určení
Aktivity
Předchozí
Další
Strana 1 z 4

Lyžařské rukavice udržují ruce v teple a suchu

Dobrý pár rukavic nebo palčáků je nezbytný pro ochranu rukou před chladem, který při lyžování nastává. Pokud máte studené a mokré prsty, na sněhu dlouho nevydržíte. Klíčovými vlastnostmi, na které je třeba se při výběru lyžařských rukavic zaměřit, jsou nepromokavost a izolace. Sněhové rukavice můžete použít při lyžování, jízdě na snowboardu, koulovačce nebo procházce v chladném zimním počasí.

Lyžařské palčáky nebo lyžařské rukavice?

Lyžařské palčáky jsou teplejší, protože prsty mohou vytvářet více tepla, když jsou blíže u sebe. Lyžařské rukavice mohou být stále velmi teplé a také nabízejí lepší obratnost při pohybu jednotlivých prstů. To může usnadnit zapínání lyžařských bot nebo pomoc dětem s oblečením. Pro lidi, kteří mají stále studené ruce a rádi obětují trochu obratnosti, mohou být lyžařské palčáky dobrou volbou.

Další vlastnosti zimních rukavic

Vnější materiál lyžařských rukavic je běžně vyroben z nylonu nebo kůže, přičemž druhý jmenovaný materiál se objevuje u mnoha prémiových modelů. Pokud je kůže dobře ošetřena, nabízí materiál dobrou izolaci a dlouhou životnost. Tříprsté rukavice jsou kombinací rukavic a palčáků, takže získáte výhody každého stylu. V různých modelech lze nalézt další menší prvky, jako je funkce dotykového displeje, kapsy na zip a systémy pro zahřátí rukou. Dobře padnoucí lyžařské rukavice budou mít vliv na teplo a výkon. Rukavice by měly být ležérní a přiléhavé s dostatečným prostorem, abyste mohli pohodlně natáhnout prsty rovně.

Další oblečení, které vás na svahu zahřeje, najdete v kategorii lyžařské ponožky nebo termoprádlo.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky