×
Menu

Údržba freeskate bruslí

Dobré vědět

Aby vaše freeskate brusle byly stále jako nové

Když se na svých freeskate bruslích proplétáte rušnými ulicemi, je důležité, aby fungovaly co nejlépe. Pro zajištění správného fungování všech dílů je čas čas od času potřeba provést malou údržbu vašich freeskates.

V této kategorii najdete řadu různých produktů, které vám pomohou udržovat vaše freeskates. Patří sem čisticí a mazací prostředky na ložiska a také dezinfekční prostředky, které udrží vaše brusle svěží a voňavé.

Nářadí na freeskate pro snadnou údržbu

Ať už potřebujete vyměnit některé díly, nebo se jen chcete ujistit, že je vaše nastavení pevné a bezpečné, nářadí pro freeskates je nezbytné pro každého bruslaře, který si užívá adrenalin z proplétání se rušným městským prostředím.

Hlavním produktem, který v této kategorii uvidíte, je multiskate tool. Tento šikovný kousek nářadí se vyplatí nosit s sebou při každé jízdě pro případ, že potřebujete provést neodkladné údržby. Ačkoli se v závislosti na modelu trochu liší, obsahují užitečné vybavení, jako jsou stahováky ložisek, šroubováky a šestihranné nástroje.

Pokud jste si však s některými díly pohráli a stále nefungují tak, jak byste si přáli, přejděte do naší kategorie Náhradní díly pro freeskate, kde se můžete vybavit celou řadou náhradních dílů pro opravu svých freeskate bruslí.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky