×
Menu

Dětské helmy na skateboard

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Dobré vědět

Helma na skateboard zajistí bezpečnost vašeho dítěte

Jízda na skateboardu je pro vaše dítě zábavný, společenský a bezpečný sport. K nehodám však může dojít a je důležité, aby vaše dítě bylo vybaveno správnými ochrannými pomůckami. Prvním ochranným prvkem, který je třeba pořídit, je helma. Je to nejdůležitější ochranný prvek, který je třeba nosit, a může vaše dítě ochránit před vážným zraněním v případě ošklivého pádu. Helmy na skateboard jsou navrženy s tvrdou vnější skořepinou a polystyrenovým pěnovým jádrem, což znamená, že ochrání před vícenásobnými nárazy.

Mnoho lidí se ptá, zda lze při jízdě na skateboardu nosit běžnou cyklistickou přilbu. Je to možné, nicméně se vyplatí investovat do skate helmy, protože poskytuje větší ochranu zadní části hlavy.

Jak by měla dětská skate helma sedět?

Dětské helmy na skateboard by měly dobře a pevně sedět. Je důležité, aby nebyla příliš pohyblivá, ale zároveň nebyla příliš těsná nebo nepohodlná. Ujistěte se, že helma sedí správně a nesedí na hlavě příliš vysoko ani příliš nízko - přední část by měla být zarovnaná s obočím a zadní část by se neměla dotýkat krku.

Abyste zjistili správnou velikost pro vaše dítě, vezměte si metr a omotejte jej kolem spodní části čela. Nezapomeňte, že velikost přileb se v závislosti na značce mírně liší, proto nezapomeňte zkontrolovat rozměry jednotlivých přileb. Chcete-li si přečíst více informací o správném výběru, přečtěte si našeho průvodce Jak si vybrat helmu.

Spolu s helmou je také důležité, aby vaše dítě mělo sadu dětských chráničů, které zajistí jeho kompletní ochranu.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky