×
Menu

Slidovací rukavice na longboard

Slidové rukavice na longboard se rozhodně vyplatí

Longboardové rukavice fungují velmi jednoduše. Když si na longboardu užíváte downhill jízdu, slidovací rukavice ochrání vaše ruce a vy se můžete soustředit jen na skvěle zajeté slidy.

Rukavice jsou zpravidla zhotovené z odolných kožených materiálů a doplněné slidovými puky, které dokonale ochrání vaše ruce, když začnete při downhill jízdách prorážet zvukovou bariéru...

Při používání slidových rukavic dříve či později zjistíte, že se puky opotřebovávají mnohem rychleji než vlastní rukavice. Puky se proto prodávají samostatně a rukavice tak vydrží sloužit mnohem déle. Puky jsou z odborně zpracovaného termoplastu, který vytváří minimální tření a zaručuje hladký skluz a vysokou rychlost i na drsném asfaltovém povrchu.

Longboard rukavice pro začátečníky a experty

Máme rozsáhlou kolekci různých slidovacích rukavic pro začátečníky i zkušené jezdce. Začátečníkům zpravidla doporučujeme rukavice, které jsou vybavené nejen pukem, ale jsou také zesílené na bříškách prstů pro celkovou ochranu ruky. Zkušení jezdci dávají přednost větší flexibilitě a volí si rukavice bez polstrování na prstech. Takové rukavice zpravidla mají ve špičce prstů tvrzenou kůži a mohou také mít vrstvu kevlaru.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky