Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Rukavice na longboard a slide puky

Jsou rukavice na longboard opravdu nezbytné?

Longboardisté používají specializované rukavice, které zlepšují jejich zážitek z jízdy. Jsou známé jako slide rukavice a slouží k udržení rovnováhy při klouzání "rukama dolů" v zatáčkách. Rukavice poznáte díky slide pukům - kulatým diskům, které najdete na většině longboardových rukavic. Právě na ně při jízdě pokládáte většinu své váhy.

Rukavice na longboard jsou speciálně navrženy tak, aby byly lehké, pružné a správně seděly. Tradičně vyrábějí z kůže, která je známá svou trvanlivostí a odolností proti oděru. Mezi další materiály, ze kterých se rukavice běžně vyrábějí, patří kombinace materiálů, jako je nylon, semiš a kevlarové konečky prstů.

Longboardové slide puky vám pomohou udržet kontrolu při jízdě

Kromě toho, že poskytují dodatečnou ochranu, poskytují slider puky lepší kontrolu při jízdě, což znamená, že jsou užitečné zejména pro freeride a downhill longboarding. Nejčastěji se používají puky na dlaň, ale můžete si pořídit i samostatné puky na každý prst. Pro nejlepší výkon by měly být puky na dlaň umístěny směrem k zápěstí.

I když je většina puků vyrobena z polyuretanu, hodně se opotřebovávají a je třeba je pravidelně měnit.

Dalším důležitým prvkem pro udržení kontroly při jízdě na longboardu je grip tape. Prohlédněte si na naši nabídku griptapes na longboard.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky