×
Menu

Skládací & nastavitelné koloběžky

Dobré vědět

Skládací koloběžky jsou ideání koloběžky pro zábavu v pohybu a pro každodenní přesuny vlastní silou. Lze je snadno složit, takže není problém je přenést, uložit do auta nebo je třeba převážet v tramvaji.

Skládací koloběžka pro cestování ve městě a aktivní zábavu

V této kategorii vám nabízíme skládací koloběžky (známé jako odrážecí koloběžky), které jsou vhodné pro každodenní cestování a přesuny ve městě a pro sportovní hrátky na čerstvém vzduchu. Navíc s nimi lze začít v jakémkoliv věku, jsou perfektní pro začátečníky i pro malé děti. Nicméně je třeba mít na paměti, že se skládací koloběžky svou konstrukcí velmi liší od trikových/freestyle koloběžek, které mají odolnější jednodílnou konstrukci, speciálně designovanou pro tvrdší dopady a nárazy. Pokud si chcete pořídit koloběžku, protože se chcete přepravovat vlastní silou, doporučujeme vám koloběžku s velkými koly. Jsou vynikající pro cestování ve městě i mimo něj a jejich výška dospělým zpravidla lépe vyhovuje.

Vývoj skládacích koloběžek

První odrážecí/skládací koloběžky, které se objevily na trhu, byly spíše nekvalitní a s krátkou životností. Koloběžky byly prakticky znovuobjeveny v 90. letech, kdy se na trhu objevil nový typ koloběžky vyrobené z hliníku. Od té doby se kvalita skládacích koloběžek zlepšila a vznikly nové lehčí a trvanlivější modely. Lze je snadno složit, nastavit dle výšky jezdce, jsou praktické a uhlazené.Frenzy, JD Bug a Razor jsou dvě velmi známé značky, které se specializují na skládací koloběžky, určené pro přepravu a aktivní zábavu.

Než ale koupíte novou skládací koloběžku. měli byste se zamyslet nad tím, pro koho koloběžka je určená. Pokud navštívíte nějaké hračkářství, tak tam pravděpodobně skládací koloběžku také objevíte, ty ovšem nebývají vysoké kvality jako ty které nabízíme a pravděpodobně budou mít kratší životnost.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky