×
Menu

Dětské chrániče

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Chrániče pro děti, které se sportu nebojí

Je pochopitelné mít trochu obav o děti, kterým se zalíbil skateboarding nebo bruslení na kolečkových bruslích. Na druhou stranu je krásné pozorovat nadšení svého dítěte a jeho pokroky a úspěchy v novém sportu.

Pokud dítě se sportem teprve začíná, je obzvlášť důležité ho vybavit kompletní sadou chráničů, které ho nejen chrání před zraněním, ale také mu dodávají jistotu a sebedůvěru. Dítě, které se zraní, ztrácí důvěru a motivaci ve sportu pokračovat.

Skateboarding a bruslení na kolečkových sportech jsou sporty, které se bez pádů neobejdou. Pamatujte si, že kdo nepadá, jezdí pod svoje možnosti! A kdo padá, umí ocenit kvalitní chrániče, které činí tuto neodmyslitelnou fázi „pokus - omyl“ mnohem snesitelnější.

Dětské chrániče jsou zkrátka důležité

Je důležité, aby děti nosily dětské chrániče při učení se na kolečkových bruslích, koloběžce nebo skateboardu. Přilba by se pro dítě měla stát naprostou přirozeností, ale také by se nemělo zapomínat na kolenní chrániče, chrániče loktů a zápěstí - nejlepší prevence odředin a mnohdy i zlomenin. V této kategorii najdete chrániče, speciálně designované pro děti.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky