×
Menu

Vázání na běžky na bruslení

  Filtr
Značky
Kompatibilní boty
Desky pod toto vázání

Dobré vědět

Bežkařská vázání pro optimální rychlost

Bruslení na běžkách hodně připomíná bruslení na ledních bruslích. S dlouhou skluznou zónou uprostřed lyže je ta podoba jasná. Jasná je i podoba s kolečkovým lyžováním a v naší nabídce najdete vázání kompatibilní právě s kolečkovými lyžemi.

Většina bruslařských vázání má nízkou hmotnost, protože jejich hlavním cílem je optimalizace potenciálu pro rychlost. Nabízíme širokou škálu bruslařských vázání od Salomon a Rottefella. Nejlepší model od Salomon jsou lyžařská vázání SNS Pilot Carbon Rs. Toto vázání je lehkým šampionem pro bruslení.

Vlajkovou lodí od Rottefella jsou bruslařská vázání Xcelerator Pro, která váží pouhých 191 gramů. Vázání Rottefella mohou být nasazena na NIS montážní plát. Díky tomu můžete manuálně doladit polohu vázání. Pokud vázání posunete trochu dopředu zlepšíte tím ovladatelnost, zatímco při posunu dozadu získáte rychlost.

Chcete bruslařská vázání použitelná i pro kolečkové brusle?

Běžkaři, kteří si užívají jízdu na kolečkových bruslích v létě mohou využít výhod bruslařských vázání, která jsou kompatibilní práve s kolečkovými lyžemi. Jako příklad můžeme jmenovat Salomon SNS Pilot Carbon RS2, která jsou kompatibilní i s kolečkovými lyžemi.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky