Velikonoční výprodej
Až 55% sleva + tričko SkatePro ZDARMA!  -  Klikněte zde
×
Menu

Vložky do bot

  Filtr
Velikost boty

Skateboardové vložky do bot pečují o vaše chodidla

Míváte bolavá chodidla nebo dokonce puchýře po dlouhém dni na skateboardu nebo po náročném pracovním dni? Rozhodně nic příjemného. Chcete-li se těchto nepříjemných vedlejších efektů zbavit, dopřejte si pohodlí, které vám nabízejí kvalitní vložky do bot.

Na trhu existuje celá řada typů vložek do bot, z nichž většinu najdete v našem webovém obchodě. Ať už máte jakýkoli tvar nohy, vysokou klenbu chodidla nebo ploché nohy, u nás můžete snadno nalézt správnou vložku do vašich bot.

Skateboardové vložky si také zaslouží péči

Bez ohledu na kvalitu vložek do bot, dříve či později se opotřebují. Ale se správnou péči můžete jejich životnost prodloužit:

  • Po dlouhém dni na skateboardu nebo na túře nezapomeňte vložky z bot vyjmout a vyvětrat. Jinak riskujete, že pot a vlhkost nashromážděná mezi vložkou a botou začně nepříjemně zapáchat a poškodí vložku i botu.
  • Vložky do skateboardových bot je také vhodné čas od času umýt. Doporučujeme ruční praní s jemným mýdlem nebo pracím práškem na sportovní oblečení. Vložky před vsunutím do bot nechte dobře vyschnout.

Při každém vyjmutí si vložky prohlédněte, zda nejsou příliš opotřebované. Jednoduché pravidlo říká, že pokud nosíte vložky každý den, pak je třeba je po roce každodenního užívání vyměnit.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky