Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Cruiser Skateboardy

Dobré vědět

Cruising na skateboardu je pohodlný způsob dojíždění do práce

Cruising je styl jízdy na skateboardu, při kterém jezdec jezdí tlačením, plynulým zatáčeními a pumpováním v pohodlných rychlostech. Jezdci používají cruiser board, často zkráceně jen cruiser, který je stále oblíbenější nejen u skejťáků, ale i u těch, kteří hledají rychlý způsob, jak se pohybovat po městě. Velkým důvodem je jejich velikost. Cruisery jsou ve srovnání s longboardy menší, takže se snadno přenášejí a v přeplněných městech se na nich jezdí svižněji.

Cruiser skateboarding je sport vhodný pro začátečníky

Jízda na cruiserboardu je perfektní sport pro začátečníky a je snazší ho zvládnout než skateboarding. Díky větším a šetrnějším kolečkům je cruising dobrým způsobem, jak zlepšit rovnováhu a techniku jízdy na skateboardu. Na cruiseru je také možné vyzkoušet některé triky, takže jízda na cruiseru může být způsobem, jak zjistit, jaký styl jízdy preferujete.

Dalším důvodem, proč je cruising na skateboardu vhodným sportem pro začátečníky, je jeho cenová dostupnost. Jediné, co potřebujete před zahájením cruisingových jízd, je sada chráničů a cruiserová deska. Pokud vám cruiser skateboarding připadá jako něco pro vás, přečtěte si našeho průvodce nákupem cruiser skateboardů, kde najdete další informace.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky