×
MENU

Jak se kupujíTe cruiser skateboardy

V tomto průvodci si vysvětlíme to nejdůležitější, co je třeba znát, abys mohl či mohla vybrat perfektní cruiser skateboard, který vyhoví všem tvým potřebám nebo představám tvého dítěte.

Neváhej nás prosím kontaktovat, máš-li pochybnosti, který z cruiser skateboardů vybrat.

Jaký typ cruiser skateboardu vybrat?

Existují dva základní typy cruiser skateboardů, které se liší materiálem a tvarem. Oba typy jsou vhodné pro děti a začínající prknaře, ale také pro skatery, kteří hledají dobře ovladatelný a mrštný board pro bezproblémovou pohodovou jízdu. Většina cruiser skateboardů je designovaná s kick tailem na patce boardu, a proto trochu připomínají oldschoolové pool skateboardy.

Nyní si něco povíme o dvou typech cruiser boardů, které nabízíme zde ve SkatePro:

Penny boardy & cruiser skateboardy s plastovou deskou

Plastové cruiser skateboardy, také známé jako penny boardy, jsou designované s malou úzkou deskou a vyrobené z lehkých materiálů. Tyto typy boardů umí perfektně zatáčet a snadno se přenášejí, a právě proto jsou ideální pro děti. Jsou zpravidla designované s širokými a měkkými kolečky, díky kterým jsou tyto boardy rychlé a snadno ovladatelné.

Na tomto typu cruiserboardů nelze trikovat. Pokud chce dítě jezdit triky, pak je lepší zvolit klasický skateboard.


Zde si můžeš prohlédnout naši nabídku plastových cruiser skateboardů.

Cruiser skateboardy ze dřeva

Dřevěné cruiser skateboardy vznikly kombinací skateboardů a longboardů. Jsou ideální pro transport nebo cruising po městě. Design desky dřevěných cruiserů je o něco širší než na plastových cruiser boardech, a tudíž se snáze jezdí.

Také jsou oproti skateboardům zpravidla stavěné s vyššími trucky a širšími a měkčími kolečky pro ještě lepší a snazší ovladatelnost.

Prohlédni si naše cruiser skateboardy vyrobené ze dřeva.

Související produkty

Oblíbené produkty