Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

BMX Hub Guard

  Filtr
Značky
Průměr osičky
Strana řetězu

Co jsou to hub guards na BMX?

Abyste předešli poškození nábojů a paprsků, je dobré použít hub guards, neboli chrániče nábojů. Jedná se o kuželovitou krytku, která se umisťuje na vnější stranu předního nebo zadního náboje ve středu kola. Když jezdci grindují po zábradlích a rampách, hub guards fungují jako štít chránící kolo. Mohou také snižovat tření, díky čemuž je grinding hladší a delší.

Při výběru hub guard je důležité vědět, jaký druh hledáte. Přední chrániče nábojů jsou kompatibilní s 10mm osou a zadní chrániče nábojů pojmou 14mm osu. Existuje také rozdíl mezi chrániči nábojů na straně pohonu a chrániči nábojů bez pohonu. Každý boční ochranný kryt na straně pohonu má vyříznutou část, která umožňuje pohyb řetězu kolem driveru bez zachycení.

Univerzální hub guards a materiály

Některé značky nabízejí univerzální chrániče nábojů. Jak si dokážete představit, tyto chrániče budou fungovat s většinou nastavení a nemusí být určeny pro konkrétní značku. Jsou k dispozici v přední i zadní verzi.

Hub guards se vyrábějí z mnoha materiálů, ale dva nejběžnější jsou nylon a hliník. Nylonový chránič zajistí snadnější grinding než jeho hliníkový kolega. Na druhou stranu je hliníkový chránič odolnější. Bez ohledu na to, který typ si vyberete, grindujte raději s chráničem než bez něj, protože vám zajistí hladší jízdu.

Ochrana náboje a paprsků pomocí hub guards znamená, že nebudete muset tak často vyměňovat další součásti kola. Ale až ten čas přijde, nabízíme skvělý sortiment dílů, které vám umožní nadále jezdit. Podívejte se na naši nabídku dílů na kola BMX a nábojů na BMX.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky