×
Menu

BMX Hub Guard

  Filtr
Značky
Průměr osičky
Strana řetězu

BMX Hub guard pro extra ochranu

Už vás nebaví neustále si ničit náby svých freestyle BMX? Pak by vám možná mohl přijít vhod pár hub guardů pro BMX. Jsou designované k ochraně náby BMX kol a svůj ochranný efekt mají také při grindování. A nejen, při grindech s BMX hub guardy také snáze docílíte parádního pocitu z hladce provedeného triku.

Hub guard pro BMX se nabízejí v celé řadě různých tvarů a variací a mezi materiály pro jejich výrobu jsou nejtypičtější nylon nebo hliník. Výběr tvaru a materiálu se liší jezdec od jezdce. Říká se, že nylonový hub guard se při grindování chová lépe než jeho hliníkový protějšek. Na druhou stranu je třeba hliníkovým hub guardům přiznat větší odolnost.

Na co je třeba při výběru myslet

Když se chystáte koupit nějaký komponent pro vaše BMX, třeba právě hub guard, je třeba vybrat model, který vyhoví vaší značce náby. Některé guardy jsou speciálně designované pro určité náby, zatímco jiné modely jsou univerzální, takže je lze zkombinovat s celou řadou náb na trhu. Proto si ve specifikaci produktu zjistěte, zda daný hub guard je vhodný pro váš typ náby.

Hub guard samozřejmě neslíbují 100procentní ochranu vaší nábě a drátům, ale i přesto jejich používání doporučujeme každému jezdci freestyle BMX. Peníze, které za hub guardy utratíte, se vám vrátí v okamžiku, kdy poprvé „zachrání“ vaši nábu.

V naší široké nabídce BMX hub guard najdete různé modely a designy od těch nejvlivnějších značek BMX, jako například Eclat, G-sport, Salt Shadow a Wethepeople.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky