×
Menu

Údržba speed buslí

  Filtr
Barvy
Značky

Dobré vědět

Udržujte své rychlobrusle ve špičkovém stavu

Jak každý rychlobruslař ví, na dráze jsou často velmi malé rezervy. Proto je důležité udělat vše pro to, abyste získali náskok před svými soupeři. Nejjednodušší způsob, jak toho dosáhnout, je provádět pravidelnou údržbu rychlobruslí. I když to není zrovna nejzábavnější činnost, doporučuje se všem bruslařům, ať už jezdíte závodně, nebo jen pro zábavu.

Údržba rychlobruslí má různé podoby. Čističe ložisek vám proces čištění ložisek výrazně usnadní. Najdete zde také řadu olejů na ložiska a roztoků pro rychlostní brusle. Ty je třeba aplikovat po vyčištění ložisek a zajistit, aby se vaše ložiska hladce točila.

Nářadí na rychlobruslení pro dokonalé nastavení

Nářadí na inline rychlobruslení je jednou z nejzásadnějších součástí výbavy každého rychlobruslaře. Pokud se vám uvolnil šroubek nebo se jen chcete ujistit, že je před velkým závodem vše bezpečně utaženo, pak je nářadí na rychlobruslení přesně to, co potřebujete. Vědomí, že jste vše správně utáhli, znamená, že můžete bezpečně a s jistotou bruslit. Skate tools jsou obvykle multifunkční a někdy mají až pět různých nástrojů. Mezi běžné nástroje patří stahovák a lis na ložiska a také šroubováky.

Samozřejmě bez ohledu na to, jak dobře své brusle udržujete, přijde čas, kdy se některé díly opotřebují a je třeba je vyměnit. V naší kategorii náhradní díly pro speed brusle najdete všechny náhradní díly, které potřebujete pro rychlobruslení.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky