×
Menu

Dětské helmy na lední brusle

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Dobré vědět

Potřebují děti na lední bruslení helmu?

Když se chystáte na kluziště za zimními radovánkami, je důležité vybavit dítě helmou na bruslení. Přestože se vynakládá velké úsilí na to, aby kluziště byla co nejbezpečnější, na kluzkém a tvrdém povrchu, jako je led, vždy hrozí určité nebezpečí, takže je lepší jakékoliv zranění předějít. Pro nejmladší bruslaře jsou helmy na bruslení také skvělým způsobem, jak posílit jejich sebevědomí při prvních krocích na ledě, a zároveň poskytují rodičům klid.

Jak by měla helma správně sedět?

Přilba by měla vždy pohodlně a těsně sedět na hlavě dítěte a neměla by se pohybovat ze strany na stranu nebo zepředu dozadu. Proto je důležité dbát na to, aby byl řemínek pod bradou dostatečně utažený, aniž by nositele nijak stahoval. Pokud si chcete přečíst více o tom, jak by měla přilba sedět a jak ji změřit, přečtěte si našeho průvodce Jak správně nosit přilbu.

Spolu s helmou jsou další užitečnou ochranou, kterou můžete svému dítěti pořídit, dětské chrániče na bruslení. Ty se často dodávají v sadách a jsou určeny k ochraně míst, na která bruslaři často padají, jako jsou kolena a lokty.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky