×
Menu

Duše pro závodní BMX

  Filtr
Značky
Průměr kola

Duše pro závodní BMX: úzký profil a dobrá přilnavost hraje na vítězství

Když jsi uprostřed závodu na BMX trati, je důležité mít nejlepší možnou trakci a kontrolu při každém zrychlení a zatáčení. Duše pro závodní BMX, které nabízíme v této kategorii, jsou designované pro maximální rychlost a skvělou přilnavost, takže jezdec se může plně věnovat svému cíly – je to nejrychleji...

Ačkoliv BMX duše se většinu času používají offroad, závodní tratě jsou často značně udusaná zemina, na které je důležité mít nízký valivý odpor. Z toho důvodu je většina BMX závodních duší velmi úzká, s tenkým profilem. Design vlákna BMX závodních plášťů je zpravidla s malými výstupky, aby plášť co nejlépe přilnul k tvrdému povrchu závodní dráhy.

Velikost vnitřní duše je pro závodní BMX klíčová

Duše je rozhodně jeden z dílů, kde je třeba zvolit kvalitu. Nabízíme značky jako je Salt, Haro a Odyssey a garantujeme, že všechny tři značky jsou zárukou vysoké kvality BMX duše.

Když vyrážíte na závodní BMX trať, je vždy dobrý nápad si s sebou vzít extra duši nebo dvě. Píchnout nebo prorazit duši se totiž může stát každému...

Jak zjistit správnou velikost?

Je důležité vybrat velikost, která odpovídá velikosti pneumatiky BMX. Potřebná velikost je obvykle uvedená na boku pláště a velikost duše je k nalezení ve specifikaci produktu.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky