×
Menu

Neopreny

  Filtr
Značky
Velikost
Tloušťka
Typ neoprenu
Typy zipů
Určení
Předchozí
Další
Strana 1 z 4

Dobré vědět

Chvála neoprenu aneb jak ve vodě nemrznout

Neoprény získaly svůj český název podle materiálu - neoprenu, ze kterého jsou všechny do jednoho vyráběny. Neopren je pružný gumový materiál, který velmi těsně obepíná tělo. Neoprénové obleky se vyrábějí z neoprénu různé tlouštky. Obecně platí, že silnější neoprén, který logicky má lepší izolační vlastnosti, je určený pro studenější vodu.

V této kategorii nabízíme kvalitní výběr modelů od vrcholových značek a výrobců. Vybrat si zde můžete dámský neopren, dětský neopren a samozřejmě také jeden z kvalitních neoprenů pro muže.

Pečujte o své neopreny správným způsobem

Pokud se o svůj neopren správně postaráte, bude vám věrně sloužit po mnoho let. Základem dobré péče je dávat pozor při oblékání a svlékání neoprenu. Pokud při natahování neoprenu příliš roztáhnete švy, riskujete jejich poškození. Také doporučujeme sejmout všechny ostré šperky nebo hodinky - jednoduchá prevence zbytečných děr ve vašem neoprenu!

Stejné opatření platí i pro dětský neoprén. Doporučujeme dítěti s oblékáním do neoprenu pomáhat, aby nevznikly zbytečné škody.

Také při skladování neoprénů je dobré dodržovat určité zásady, které prodlouží životnost vašich neoprénů.

  • Neopren skladujte v chladu. Nevystavujte ho vysokým teplotám, ani přímému slunečnímu svitu. UV záření způsobuje stárnutí neoprenu.
  • Neopren skladujte vždy dobře vysušený.
  • Neopren sušte nejlépe na plastovém nebo jiném nekovovém ramínku. Jakmile dobře vyschne, můžete ho složit a skladovat třeba ve skříni.
SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky