Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Dámské inline brusle

Pánské|Dámské|Děti
  Filtr
Barvy
Značky
Velikost boty
Průměr kolečka
Úroveň dovedností
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Dobré vědět

Rozdíl mezi pánskými a dámskými inline bruslemi

Mezi pánskými a dámskými inline bruslemi obvykle nejsou žádné velké rozdíly kromě vizuálního provedení. Někteří výrobci však nabízejí inline brusle určené speciálně pro muže nebo ženy, které se liší šířkou, tvarem a výškou manžety.

Pokud jsou určeny pro ženy, mají inline brusle užší šířku a tvar, aby se přizpůsobily užším nohám. Manžeta dámských bruslí je nižší než u pánských bruslí, protože lýtka žen jsou ve srovnání s muži umístěna níže na noze.

Jak vybrat správné inline brusle pro ženy

Při výběru bruslí je třeba vzít v úvahu tři hlavní faktory: typ boty, velikost chodidla a velikost koleček.

Nejprve si musíte vybrat, zda chcete brusle s tvrdou nebo měkkou skořepinou. Tvrdé skořepiny poskytují větší oporu kotníku a kontrolu. Měkké skořepiny jsou prodyšné, pohodlné a optimální pro fitness bruslení. Různé značky vyrábí své brusle různě, proto si před nákupem nových bruslí nezapomeňte zkontrolovat průvodce velikostí a změřit si nohu.

Průměr koleček hraje důležitou roli při celkovém zážitku z bruslení. Průměr se obecně pohybuje od 80mm do 125mm. Menší kolečka se často doporučují bruslařům, kteří chtějí provádět ostré zatáčky, slalomy a usilují o jízdu na krátké až střední vzdálenosti. Větší kolečka od 90mm do 125mm jsou optimální pro inline bruslaře, kteří chtějí jezdit na dlouhé vzdálenosti.

Chcete se o inline bruslích dozvědět více? Podívejte se na našeho průvodce nákupem fitness inline bruslí.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky