×
Menu

Dětské chrániče na BMX

  Filtr
Barvy
Značky
Velikost

Výběr správných chráničů BMX pro děti

Jízda na BMX je pro děti neuvěřitelně zábavný sport, ale je důležité, aby nosily správné ochranné vybavení. Nezáleží na tom, zda se poprvé projedou na balančním kole, nebo budou freestylovat na ulici, chrániče na kolena a lokty jim poskytnou ochranu při pádu. Dětské chrániče na brusle poskytují stejnou ochranu jako chrániče kolen a loktů BMX, takže se v naší nabídce produktů často do značné míry překrývají.

Dětské helmy na BMX by měly být prvním ochranným prvkem, který svému dítěti koupíte. Dětské chrániče kolen a loktů jsou přirozeně na dalším místě, protože jejich kolena a lokty jsou nejčastěji zraněné části těla. Chrániče s tvrdou vnější skořepinou poskytují nejlepší ochranu a díky nastavitelným páskům na suchý zip je lze bezpečně nasadit v různých velikostech. Pro mladé BMX jezdce se doporučují také kompresní šortky. Jsou určené k nošení pod kalhotami a mají polstrování přes boky, stehna a zadní kosti.

Dalším menším ochranným prvkem, na který by se u dětí nemělo zapomínat, jsou rukavice. Rukavice pomáhají dětem držet řídítka a poskytují dobrou ochranu při pádu na nerovném povrchu.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky