Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

BMX sedla

  Filtr
Barvy
Značky
Sedla
Polstrování sedla
Předchozí
Další
Strana 1 z 4

Dobré vědět

Jaké jsou různé typy sedel pro freestyle BMX?

BMX sedla jsou navržena tak, aby byla malá a odolávala nárazům. Mnoho BMX sedel směřuje nahoru a jsou nízká, což usnadňuje zachycení sedla mezi stehny při provádění triků. Existují čtyři hlavní typy sedel pro BMX: pivotal, tripod, railed a kombi.

Pivotal sedla jsou nahoře upevněna jedním šroubem, který prochází horní částí sedla. Úhel pivotal sedla lze nastavit podle vašich preferencí. Tripod sedla jsou namontována ve spodní části a neumožňují měnit úhel sedadla.

Kombi sedla, známé také jako integrovaná sedla, jsou připevněny k sedlovce. Protože se dodávají jako jeden celek, není možné je od sebe oddělit. Railed sedla, známá také jako "sedla s mikroregulací", se dodávají se dvěma kolejnicemi pod sedlem, které jezdci poskytují velkou stabilitu.

Proč jsou závodní BMX sedla tak tvrdá?

Důvodem, proč jsou závodní BMX sedla tak tvrdá, je to, že nejsou navržena tak, aby se na nich sedělo příliš často. Jsou úzká, tenká a vyrobená z lehkého plastu, aby se na hmotnosti kola podílela co nejméně. Při BMX závodech jezdci při šlapání obvykle stojí, takže měkké a tlusté kožené sedlo je zbytečné. Jedním z hlavních důvodů, proč závodní BMX sedla stále zůstávají, je ochrana jezdcova pozadí při přistání z velkého kopce.

Pokud chcete své sedlo dále vylepšit, podívejte se na naši nabídku freestylových BMX sedlových objímek a sedlovek.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky