×
Menu

Freestyle BMX vidlice

  Filtr
Značky
Offset kola
Průměr kola
Materiál
Předchozí
Další
Strana 1 z 2

Tvoje freestyle BMX si zaslouží být unikátní

Nabízíme BMX vidlice v různých barvách a stylech. Stačí si vybrat vidlici, která tvé trikové BMX potěší a odliší od všech ostatních.

Vidlice BMX pro lepší rovnováhu

Vidlice je komponent, který při tricích na freestyle BMX hraje hodně důležitou roli. Vidlice určuje, jak snadno najdeš rovnovážný bod, když dáváš „nose wheellies“, „stands“ a další BMX triky na předním kole. Pokud „dospěješ" k rovnovážnému bodu příliš rychle, přepadáváš dopředu.

Předsazení vidlice (offset) se vztahuje k pozici dropoutů a určuje, zda je přední kolo umístěné víc dopředu nebo dozadu. Tím se také mění celková délka kola, což má samozřejmě velký vliv na jeho reakce.

  • Minimální nebo žádný offset znamená skvělou ovladatelnost a rychlé reakce kola na pohyby řidítek. Je to skvělá volba pro technické triky a rovinu.
  • Maximální offset ti dává víc kontroly a znamená pomaleji reagující kolo, což je žádoucí při velkých jumpech, rychlosti a vertikálách.

Nová BMX vidlice posílí tvůj jízdní styl

Když jezdíš trikové BMX neboli freetyle a děláš hodně flatland triků na rovině, vidlice dostává pěkně zabrat. Velká většina vidlic se zlomí při tréninku a nácviku nových BMX triků. Seskakování ze schodů nebo ze zídky na rovnou plochu jsou oblíbené BMX triky, které ale může odnést právě tvoje vidlice. Kvalita a cena často jdou ruku v ruce. Pokud děláš triky s častým přistáním na rovině, pak zvaž, zda se ti nevyplatí zainvestovat do kvality.

Freestyle bez kvalitní výbavy není možný. Vidlice pro triková BMX kola jsou obvykle z oceli nebo chromované oceli 4130. Oba typy oceli prodlouží životnost tvé BMX vidlice.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky