×
Menu

Příslušenství pro kolečkové brusle

Dobré vědět

Jaké příslušenství potřebuji k jízdě na kolečkových bruslích?

Příslušenství ke kolečkovým bruslím je skvělý způsob, jak si personalizovat váš set up. Zatímco některé úpravy mají pouze vizuální hodnotu, některé vybavení pro kolečkové brusle optimalizuje vaši rychlost i zážitek z jízdy. Příslušenství pro trekové brusle, jako jsou boty, bushingy, trucky, toe stops a tkaničky, může zlepšit vaše dovednosti a také poskytnout větší pohodlí pro dosažení vyššího výkonu.

Kdy je potřeba vyměnit boty a trucky na kolečkové brusle?

BOTY NA KOLEČKOVÉ BRUSLE
Nové boty a trucky na kolečkové brusle doporučujeme vždy, když začnete pozorovat známky poškození na těch stávajících. Ani ty nejlépe udržované brusle nevydrží věčně - sebemenší prasklina na tvrdé skořepině bot nebo trhlina může ohrozit vaši celkovou bezpečnost a stabilitu při jízdě.

TRUCKY KOLEČKOVÝCH BRUSLÍ
Když se uvolní osy vašich trucků a máte pocit, že je ohrožena vaše celková stabilita a schopnost zatáčet, je čas vyměnit trucky kolečkových bruslí. Ať už hledáte baseplate nebo sadu jednodílných trucků, nezapomeňte zkontrolovat jejich kompatibilitu s botami.

Nezapomeňte na bushingy

Když jsou bushingy opotřebované, měli byste je vyměnit za novou sadu. Dobrým ukazatelem je, když už nejsou tak citlivá, jako když byla nová. V závislosti na frekvenci vašeho bruslení by se bushingy měly měnit každých šest až dvanáct měsíců.

Nezapomeňte, že při bruslení není správné zanedbávat i nošení vhodných chráničů. Podívejte se na naši nabídku chráničů na bruslení.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky