×
Menu

Příslušenství pro trekové brusle

Dobré vědět

Co takhle aktualizace? Nejlepší náhradní díly a příslušenství pro trekové brusle

Nadšení bruslaři na kolečkách dobře ví, že trekové nebo dvouřadé kolečkové brusle v sobě skrývají mnohem víc, než se může na první pohled zdát. Existuje tisíce a tisíce různých možností jak vylepšit vaše kolečkové brusle. Ačkoliv některé modifikace mají jen vizuální hodnotu, některá příslušenství budou optimizovat také vaši rychlost a zážitek z bruslení.

V této kategorii naleznete celou řadu náhradních dílů a příslušenství pro vaše dvouřadé kolečkové brusle: nářadí, podložky a různé montážní součástky, tkaničky v různých barvách a vzorech, vnitřní botičky a mnohem víc. Největší úspěch nyní zažívají naše duhově zbarvené tkaničky pro Rio Skates brusle, které odliší vaše brusle od ostatních.

Nabízíme zde také velmi populární boty pro kolečkové brusle Supreme Turbo, ke kterým si můžete vybrat kolečka podle vaší chutí. Pokud se na vašich trekových bruslích něco zlomilo, velmi pravděpodobně naleznete náhradní díl právě zde.

Pokud máte pocit, že jsou vaše brusle příliš tuhé v zatáčkách, můžete je snadno změkčit. Stačí pořídit sadu měkčích bushingů, které vám zde samozřejmě také nabízíme. Obdobně můžete vyřešit také opačný problém - příliš měkké brusle potřebují tvrdší bushing. Výměna je nenáročná technicky i finančně, ale přitom neuvěřitelně vylepší váš prožitek při bruslení.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky