Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

Mini BMX Kolo

Dobré vědět

Co je to mini BMX kolo?

Kola Mini BMX jsou typem kol, která se vyznačují malým rámem a tlustými, baculatými koly. Navzdory své velikosti jsou tato kola konstruována tak, aby fungovala jako typická freestylová BMX a vydržela tvrdé nárazy.

Stejně jako kola BMX běžné velikosti jsou i rámy kol mini BMX vyrobeny z chromolybdenové nebo hi-tenové oceli, což zajišťuje odolné a dlouhotrvající osazení. Řídítka jsou však přibližně stejně velká jako u freestylových a závodních modelů. To dodává kolům mini BMX jedinečný vzhled, díky kterému budete ve skateparku vyčnívat.

Rozdíly mezi Mini BMX a běžnými BMX koly

Největším rozdílem jsou pláště. Pláště Mini BMX mají průměr 10 palců, zatímco typické freestylové pláště mají průměr 20 palců. Tento menší průměr zajišťuje, že nastavení a těžiště zůstává blíže k zemi.

Kromě toho je běhoun pneumatiky navržen tak, aby vám poskytl lepší trakci při jízdě na polní cestě a při pokusech o skoky ve skateparku. Kvůli rozměrným kolům je většina mini BMX dodávána bez brzd.

Výhody mini BMX

Pořízení mini BMX bude jistě investicí, které nebudete litovat. Kola jsou univerzální a vhodná do všech prostředí, což znamená, že můžete trénovat na ulici, na polních cestách i ve skateparku. Navíc, protože jsou určena pro malé děti, nemusíte se bát, že z nich vy nebo vaše dítě vyrostete.

Už máte mini BMX a chcete se ujistit, že zůstane ve špičkovém stavu? Podívejte se na našeho průvodce sestavováním a údržbou mini BMX.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky