×
Menu

Míče a puky pro street hokej

Hraje se pouliční hokej s míčem?

Pokud chcete hrát street hokej, můžete použít buď puk, nebo míček. Branku lze improvizovat, ale bez něčeho, do čeho by se dalo hokejkou trefit, se hraje poměrně těžko.

Existuje široká škála hokejových míčků, které jsou vhodné pro street hokej, ale existují velké rozdíly v hmotnosti a tvrdosti různých míčků. Pokud se rozhodnete hrát se street hokejovým míčkem, musíte zvážit, za jakého počasí budete hrát.

Teplota má velký vliv na to, jak bude míček skákat, ale také určuje, jak moc se bude míček lepit na podložku a vaši hokejku. Pokud budete hrát ve velmi chladném počasí, musíte zvolit měkký míček, ale pokud budete hrát především v horkém letním počasí, budete muset zvolit velmi tvrdý míček. Obecně platí, že pokud plánujete hrát na hrubém betonu nebo asfaltu, jsou nejlepší volbou street hokejové míčky.

Na druhou stranu puky pro street hokej jsou obecně lehčími verzemi svých protějšků pro lední hokej. Jsou vyrobeny z lehkého plastu, aby lépe klouzaly po hladkém betonu a povrchu v hale.

Chcete svou hru okořenit novým vybavením? Podívejte se na naši širokou nabídku produktů pro kolečkový hokej a inline hokej.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky