×
Menu

Ložiska na koloběžky

  Filtr
Klasifikace a přesnost ložisek

Nejlepší ložiska na koloběžky

Ložiska jsou dílem, bez kterých se vaše koloběžka neobejde. Starají se, aby se vaše kola točila volně a rychle. Zde najdete náš výběr ložisek pro skládací koloběžky. Nezapomeňte prosím, že každé kolo potřebuje dvoje ložiska. Pokud hledáte velmi kvalitní ložiska, doporučujeme vám nahlédnout do této kategorie, kde nabízíme sady kvalitních ložisek. Nabízíme roky osvědčená ocelová ložiska, ale také nové hráče na trhu, jejichž každý detail byl zdokolován tak dlouho, dokud nebyl naprosto... nu, dokonalý. Nechybí zde ani kultovní ložiska od Red Bones, které byla původně určená pro skateboardy, ale našly své fanoušky také mezi jezdci na koloběžkách.

Najdu zde také keramická ložiska na koloběžky?

Ano! Ložiska od Bones Reds jsou vyrobená z oceli, ale pokud hledáte velmi odolná a velmi rychlá ložiska, pak jsou keramická ložiska tou nejlepší volbou.

Zlomí-li se jedno z vašich ložisek nebo je-li ve velmi špatném stavu, není nutné měnit všechna ložiska. Na druhou stranu platí, že ložiska starší než jeden rok, z nichž jedno se blíží k bodu zlomu, je lepší vyměnit všechna najednou.

Ložiska na koloběžku pro nastavitelné a skládací koloběžky jsou obvykle vyráběná s vysokým stupněm ABEC. Jelikož tyto koloběžky jsou určené pro přepravu, doporučujeme vám vybrat si vysoké ABEC číslo, se kterým si ušetříte hodně vlastní energie při nabírání a udržování rychlosti.

Spacery, které je třeba namontovat mezi ložiska, najdete v této kategorii.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky