×
Menu

Bundy

  Filtr
Značky
Velikost

Skejtové bundy: Zahřát se ve velkém stylu

Když venku trénuješ a v mikině nebo roláku ti začíná být chladno, oceníš stylovou větrovku, která tě zahřeje, a navíc vypadá skvěle. Nabízíme kvalitní skejtové bundy pro ženy, muže i mladé skejtové nadšence a děti. V této kategorii si můžeš vybrat z celé řady různých designů, barev a tvarů od známých skate značek, jako jsou Dickies, Element, Etnies, DC Shoes a mnohem víc.

Jsme přesvědčeni, že je hloupé muset svůj trénink podřizovat rozmarům počasí. Proto jsou všechny naše bundy šité speciálně pro skating s designem, který je odolný a perfektně ti sedne. Pořiď si kvalitní bundu a užij si dlouhý a ničím nerušenou jízdu ve skateparku, na rampě nebo tvém oblíbeném spotu.

Jak už pravděpodobně dobře víš, streetwear a skatewear jsou již dávno nedílnou součástí mainstreamové módy, kterou si oblíbili jak celebrity, tak i neméně důležití lidé jako jsem já nebo ty. Proto je oblečení, které najdeš v této kategorii, skvělé nejen pro skate. Vybereš si zde také bundu do školy, lehkou větrovku nebo městskou bundu do deště. Neustále se snažíme nabídnou velký výběr, aby každý mohl najít bundu dle svých potřeb (formální styl nebo volnočasový urban styl?) a svých osobních preferencí.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky