×
Menu

Longboard desky

  Filtr
Značky
Délka desky
Šířka desky
Styl jízdy

Dobré vědět

Longboard deska, která ti sedne

Longboard desky jsou základem longboardů a určují jízdní charakteristiky. V této kategorii najdeš výběr longboard desek, na jejichž základě si můžeš vystavit tvůj vlastní longboard.

Možná tě baví návaly adrenalinu, vysoké rychlosti a hodně příkré kopce, nebo jsi ten typ jezdce, kterého těší klouzat se městem, být cool a užívat si hezké počasí, nebo možná jsi ten týpek, který předvádí neuvěřitelné triky v místím skateparku - cokoliv tě baví, máme pro tebe longboard desku, se kterou si TO budeš moc dopřávat.

Konstrukce longboard desky

Konstrukce a tvar longboard desky určuje, jakým způsobem můžeš se svým longboardem jezdit. Downhill longboard desky a freeride downhill desky jsou často složené ze 7-9 vrstev javorového dřeva. Taková konstrukce tvoří skvěle reagující desku, která je stabilní ve velkých rychlostech.

Cruising nebo carving vyžaduje něco trochu jiného. Takže pokud scháníš desku pro tyhle disciplíny, pak určitě chceš model, který ti nabídne víc komfortu. Cruiser longboard deska má asi 3-7 vrstev javorového dřeva, které je skombinováno s hybridní konstrukcí ze směsi bambusu a skelného vlákna - výsledek je perfektní pro cruising nebo carving. Větší flexibilita znamená, že můžeš lépe desku rozpumpovat, a tudíž lépe udržovat nebo prohlubovat svou rychlost.

Tvar longboard desek

Každá deska na longboard svým tvarem napovídá, ke kterému účelu se nejlépe hodí. Existuje šest základních tvarů longboard desek: carving, cruiser, downhill, freeride, freestyle a dancer. Předčti si víc o každém z nich zde.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky