Zimní výprodej
finální zimní výprodej   -  použijte tento kód WINTER10  -  Klikněte zde
×
Menu

SUP pádla

  Filtr
Značky

Dobré vědět

SUP pádla pro vaše vodní dobrodružství

Pádlo na paddleboard je nezbytným pomocníkem při pádlování, udržování rovnováhy a řízení vašeho SUP. Potřebujete pouze jedno pádlo a se správnou technikou a správnou délkou pádla můžete začít. Při nákupu nového pádla pro paddleboarding je třeba zvážit několik věcí, přičemž délka pádla je tou hlavní. O tom se zmíníme níže, abychom vám pomohli s výběrem.

Jakou velikost pádla si mám pořídit na SUP?

Délka pádel pro SUP se liší v závislosti na typu pádlování, kterému se chcete věnovat. Nejčastěji se jedná o rekreační pádlování ve stoje a délka pádla by měla být přibližně o 20 cm vyšší než výška uživatele. Pádla pro surfování bývají kratší a závodníci naopak obvykle volí delší pádlo.

Nastavitelná SUP pádla jsou vynikající volbou pro rekreační pádlování nebo pro rodinu. Délku lze během několika sekund snadno upravit tak, aby vyhovovala vyšší nebo nižší osobě.

Kromě délky může mít na výkon a také cenu vliv i materiál pádla. Hliníková pádla jsou cenově dostupná a zvládnou základní věci, zatímco pádla z uhlíkových vláken nebo dřeva jsou vhodnější pro závodníky nebo zkušené pádlaře.

Další nezbytnou součástí výbavy SUP pádel je leash/popruh na pádlo. Z bezpečnostních důvodů a kvůli pohodlí byste ho měli mít vždy připevněné. Podívejte se na naši nabídku zde - Leash na SUP.

SkatePro
Ochrana osobních údajů Cookies Obchodní podmínky